Angličtina do 20. 4.

Milý žáčku a milá žákyňko!

Dnes si na rozehřátí zanotuj s čísly. –zde      

Poté si zkus napsat testík.  – zde    Nejprve přiřaď čísla k obrázkům a poté zvol správné číslo. Nech si testík ohodnotit počítačem. Klikni na tlačítko dole „FINISH“  a poté zvol „Check my answers“ V levém horním rohu se ti objeví tvůj výsledek. Kolik bodů z deseti jsi získal/a?  (zvuk v Google Chrome)

Tak a jde se za zvířátky.  Poslechni si písničku Run, run, run. Ukazuj si na obrázku zvířátka, která v písni uslyšíš. Co mají zvířátka udělat?  …  Správně, utíkat. Proč?  Je tam lev!  Poté si klikni na obrázky zvířátek dole a opakuj jejich názvy.     – zde

Vyzkoušej si, zda zvířátka bezpečně rozeznáš. Rozlišuj u každého obrázku, zda je  pravdivý či nepravdivý. Jako v testíku, klikni na „FINISH“ a nech se ohodnotit počítačem. – zde

Pro dobrovolníky je – zde jeden příběh se Stevem, který jede autem na  safari a potkává nebezpečná zvířata. Jak to dopadne? 

Hodně zdaru. 

E.K.