Lyžařský kurz 7. a 8. třídy

4. 2. 2019

Dnešním dnem odstartoval lyžařský výcvik.
7. a 8. třída si užila prima den na běžkách v okolí Bedřichova.
OCEŇUJEME VYTRVALOST ZAČÁTEČNÍKŮ PŘI STOUPÁNÍ A STATEČNOST PŘI SJEZDECH 🙂

5. 2. 2019

Dnes pokračoval běžecký lyžařský výcvik. Počasí bylo nádherné a ve stopě jsme zaznamenali velké zlepšení u všech zúčastněných.

6. 2. 2019

Sedmáky a osmáky dnes běžecká stopa zavedla k přehradě na Černé Nise a rychlejší skupinu i na Olivetskou horu.

7. 2. 2019

Čtvrtý den lyžařského výcviku běžkařů proběhl u začátečnické skupiny v okolí Prezidentské chaty a u pokročilých běžkařů na trase Jakuszyce – Orle – Harrachov.

8. 2. 2019

Dopoledního závodu Mini Jizerské 50 se zúčastnila parta závodníků a fanoušků z harcovske školy. Atmosféra v Bedrichově byla i přes nástup oblevy fajn a děti vše zvládly výborně. Nejlépe si co do výsledků vedla Eliška Vilémová, ktera dojela na 12. místě. Děkujeme rodičům za podporu a organizátorům za zajištění bezplatné dopravy.