Angličtina do 20. 4.

Milý druháčku/druhačko!

Doufám, že jsi trochu odpočatý/á a chce se ti opět do díla.

Poslechni si novou písničku a vyplň další úkoly. -zde     Nech si zkontrolovat práci počítačem. Klikni dole na  FINISH a poté na CHECK MY ANSWERS.  V levém horním rohu nalezneš svoje skóre.                                                                  

V následujícím pracovní listu odpovídej podle obrázku ano/ne. Opět si odpovědi nech zkontrolovat.   – zde                

V posledním  pracovním listu  rozpleť písmenka a napiš správné slovo. Nahrávka ti pomůže. Lze též nechat zkontrolovat.  – zde                                                                                                                                                         

Pro ty , kteří rádi zpívají a chtějí si připomenout píseň „Let´s go to the old house! Je  zde.

Good luck!

E.K.