Započetí vánoční atmosféry v roce 2022

Dnes se naše základní škola proměnila ve Vánoční školu tvoření. Pestré dílny, které jsme připravili si našli své kreativce, a to v podobě radostných dětí a svých rodičů. Práce se sklem, papírem, dřevem či s těstem uchvátilo spoustu z vás a my jsme velice za to rádi. Každá dílna měla svou vlastní atmosféru a je to jako byste procházeli svátečními dveřmi do různých světů. Na chodbě byla malá tržnice dvou stánků, která potěšila hlavně ty, co si třeba nestihli něco vytvořit a druhý stánek potěšil ty, kterým byla zima na krk. Prodavač, návrhář a samotný tvůrce Míša Komárek z druhé třídy měl po pár hodinách vyprodáno. Ať vás jeho krásné šály a nákrčníky zahřejí.

Velice vám děkujeme za krásně strávené dopoledne, ať vám úsměvy a dobrá nálada i na dále vydrží.

DSCN9944

Obrázek 1 z 13