Vycházka 3. 9., první týden školní docházky

Vážení rodiče, milí žáci,

posílám Vám krátkou informaci k tomuto týdnu. V úterý 3. 9. zahájíme společnou vycházkou mezi Oldřichovem v Hájích a Hejnicemi. Na začátku školního roku tak vše podstatné, ale i to ostatní, probereme za procházky po Viničné cestě. Sraz je v 8:15h v hale nádraží ČD v Liberci. Vlak odjíždí v 8:33h. Návrat opět na nádraží ČD. Přijedeme ve 13:24h, nebo ve 14:24h. Děti se Vám ozvou jakmile budeme ve vlaku do Liberce. S sebou je třeba mít pouze vyhovující oblečení, 20 Kč na jízdné, svačinu, popř. drobné na občerstvení v Hejnicích.

Od středy se pracuje dle rozvrhu hodin, který je uveřejněn na webu školy. Děti o něm vědí a rády Vám jej ukážou. 17. 9. 2019 od 17 hodin proběhne společná Třídní schůzka.

K dalším plánům na tento školní rok Vám dám vědět, jakmile budu mít cokoli potvrzeno. Předběžně budeme mimo školu v posledním týdnu v září od út. 24. 9 do pá. 27. 9.

Těším se na společnou práci

Srdečně Vás zdraví

Tomáš Vágai