Sběr papíru

Od čtvrtka 20. ledna 2022 do pátku 21. ledna bude ve škole organizován sběr papíru.

Převážený papír můžete v tomto termínu vhazovat do přistaveného kontejneru od čtvrtečních  6:00 hodin do pátečních 12:00 hodin.

Lístek se jménem a počtem kilogramů děti předají třídním učitelům.

Peníze získané sběrem papíru přijdou do třídních fondů.

Předem děkujeme.

Lyžařský výcvikový kurz

V týdnu po pololetních prázdninách bude pro žáky 4. – 8. tříd ve znamení lyžování. 4. – 6. třídy se budou věnovat sjezdovému lyžování a snowboardingu. 7. a 8. třída bude vyjíždět na běžky. Pokud budou sněhové podmínky příznivé, čeká nás všechny krásný týden plný pohybu na čerstvém vzduchu a sportovních zážitků.

Slavnost sv. Martina

Milé děti a rodiče,

ve čtvrtek 11. 11. 2021 se vydáme po stopách sv. Martina. Abychom cestou nezabloudili a mohli si posvítit na cestu, vezměte si s sebou lampión. Slavnost zahájíme v 17 hod na školní zahradě

Všichni jste srdečně zváni.

Sběr papíru

V letošním roce se škola zapojí do soutěže s Panem Popelou ve sběru papíru. Termín prvního sběru je od čtvrtka 30. 9. 2021 od 7.00 hodin do pátku 1.10. 2021  do 12.00 hodin. Kontejner na papír bude přistaven  na parkoviště v areálu školy, kam můžete převážený papír vhazovat. Děti odevzdají lísteček se jménem, třídou a množstvím odevzdaného papíru svému třídnímu učiteli.