Seznam přijatých dětí/ Список прийнятих дітей

Seznam přijatých dětí_Список прийнятих дітей

Uchazeče, kteří nebyli přijati, žádáme, aby se osobně dostavili do školy vyzvednout rozhodnutí o nepřijetí. Ve škole dostanou bližší informace o škole, která je přijme.

Абітурієнтів, які не були зараховані, просять особисто відвідати школу, щоб отримати рішення про не зарахування. Школа отримає більше інформації про школу, яка їх прийме.

Запис для українських дітей

Zápis pro ukrajinské děti proběhne dne 2. 6. 2022 od 14 do 17 hodin v jídelně školy. Bližší informace v odkazu níže.

Набір українських дітей відбудеться 2 червня 2022 року з 14:00 до 17:00 у шкільній їдальні. Більше інформації за посиланням нижче.

Повідомлення про зарахування українських дітей/ Oznámení o zápisu ukrajinské děti

Kritéria pro přijetí/Критерії прийому:

Dítěti je k 31. 8. 2022 šest až patnáct let. Станом на 31 серпня 2022 року дитині було від шести до п’ятнадцяти років.

Dítě bydlí ve spádové oblasti školy. / Дитина проживає на території школи

Velikonoční dílny

Vážení rodiče,

v sobotu 9. 4. 2022  se budou v naší škole konat od 9. hodin tradiční velikonoční dílny.  Pro dílnu “ velikonoční pomlázka“ hledáme zručné tatínky, kteří by pomohli  malým koledníkům s pletením.  Rodiče ochotní pomoci se můžou hlásit  J. Plaché ( tel. 777281263). Děkujeme!

Sběr papíru

Od čtvrtka 20. ledna 2022 do pátku 21. ledna bude ve škole organizován sběr papíru.

Převážený papír můžete v tomto termínu vhazovat do přistaveného kontejneru od čtvrtečních  6:00 hodin do pátečních 12:00 hodin.

Lístek se jménem a počtem kilogramů děti předají třídním učitelům.

Peníze získané sběrem papíru přijdou do třídních fondů.

Předem děkujeme.