Dětský den u nás v Harcově

Dnešní den ve škole se proměnil v jeden velký úsměv dětí, nejen že se nemusely učit, ale i to že si všichni zaměstnanci školy pro ně připravili různé hry, zábavu a kuchařky vynikající oběd s nanukem na závěr.

Měli jsme pro děti nachystané poznávačky večerníčků a znělek z nich, dál si mohli užít jízdu na koni…ovšem jen jako. Po další cestě u Pata a Mata musely pracovat hodně v týmu, když 4 děti musely mezi sebou přenést 4 míče, a to bez držení. Další skvělá disciplína byla v rámci uběhnutých kilometrů, a to že za každý odběhnutý kilometr šla koruna na dobrou věc. Nechyběla ani zkouška pro slepou bábu, kde slepý byli všichni a jediné co jim ukazovalo cestu bylo lano.

A samozřejmě byly i další disciplíny, ale to už se mrkněte na fotky, které budou uloženy i na rajčeti.cz