Angličtina do 27. 4.

Milí prvňáčci!     

Zazpíváme si náš „Hello Song“?   – Zde je.                              Kreslené Zvířátka Pozadí klipartové obrázky

Po týdnu za vámi opět přicházejí zvířátka z divočiny.  Nejprve se s nimi  pozdravte. – zde

Poslechněte si příběh o zvířátkách, sledujte obrázky. – zde                                                    O čem příběh je?   …. Zkuste převyprávět. ( Žirafa jí a jí. Nevidí číhajícího lva. Ostatní zvířátka se ji snaží přimět k útěku. RUN, RUN, RUN.  Neslyší nikoho. Nakonec k ní vzlétne papoušek a žirafu varuje před lvem. Tak tak se jim podaří před lvem uniknout a zachránit se.) 

Poslechněte si příběh ještě jednou a správně seřaďte obrázky. Po dokončení klikněte  na FINISH a CHECK MY ANSWERS  – počítač vám práci opraví.   – zde    Líbí-li se vám příběh, poslechněte i vícekrát. (Zvuk plně podporován v Chromu.)

Zazpívejte si dvě písničky o zvířátkách. – zde, -zde

Pro dobrovolníky další příběh o Stevovi, tentokrát navštíví ZOO. Namalujte alespoň dvě zvířátka, která Steve uvidí.     – zde

Přeji krásný týden. 

E.K.