Angličtina do 27. 4.

Milí druháčci!

Opět je zde pro vás angličtina na tento týden. 

Zazpívejte si písničku „My Family“   z  minulého týdne.  – zde 

Pak se pusťte do tří pracovních listů, kde si zopakujete členy rodiny a názvy místností v domě. Opět klikněte na Finish a Check my answers. Počítač vás ohodnotí.      – zde, -zde, -zde.  (Uslyšíte trochu jiný výraz pro babičku a dědu, poperete se s tím?

Jste připraveni na testík ze 4. lekce?  Vyzkoušejte se  – zde.  Tento test mi prosím odešlete. Dle návodu – zde.  (Oprava -vyplňte level: 2)                                                                                               

K rodinám a domům patří i zvířátka. Některá si připomenete v písničce.  -zde  (Zvolte – play modes – interactive mode a play. V průběhu písně odpovídáte na otázky, pokud budou těžké, klikněte znovu na modrou šipku a scéna bude pokračovat.) Se zvířátky si ještě pohrajete. – zde    Pro opravdu velké milovníky ještě další aktivita.  – zde            Pro ty, kteří chtějí cvičit navíc. –zde  

Přeji hezké dny.

E. K.