Angličtina do 14. 4.

Milí druháčci!

Tento týden nás čekají Velikonoce. 

Začněte písničkou, zahopsejte si s velikonočními zajíčky – Easter Bunnies. – zde

Procvičte si nová „velikonoční“ slovíčka. Pracujte pouze v hnědém políčku, klikejte na obrázky, poslouchejte  a nahlas  opakujte. Zdatní mohou vyzkoušet cvičení Match up 1, Match up 2 i Match up 3 s následnou kontrolou – check answers. Počítač vás ohodnotí.    – zde

Nakonec si procvičte nová slovíčka v testu. Spojte ozvučený obrázek a slovo.  Po dokončení klikněte na FINISH, poté na Check my answers,  počítač vám úkol ohodnotí. (zvuk jen v Google Chrome) – zde

Dále na výběr: 

Pro milovníky pexesa. – zde

Pro milovníky Toma a Jerryho. – video.    Otevřete si odkaz  a zvolte interaktivní sledování (klikněte Play modes  – poté Interactive mode – nakonec Start), v průběhu videa budete odpovídat na otázky. Pokud budou pro někoho složité, klikne dvakrát na modrou šipku a příběh bude pokračovat.

Pro malíře obrázek velikonočního zajíčka.  Vytiskněte si a malujte.   Easter Bunny

Držím pěsti a přeji krásné Velikonoce. Happy Easter!!!

E. K.