Regionální geografie Kanady pro osmáky

Milí  osmáci,  v Moodle máte připravenu práci ze Ze. Pracovní list je poměrně stručný, zato doplňující otázky  a náměty jsou vydatnější. To asi proto, že Kanada je opravdu veliká 🙂  Páteční hodiny s Vámi mi opravdu budou scházet, pracuji s Vámi rád. Věřím, že si práci alespoň trochu užijete.

Have fun guys

TV

20.3. – Informace k dnešní výuce

Milí žáci, vážení rodiče

během dnešního, stále ještě zkušebního dne online-výuky Vás čekají úkoly z českého jazyka, geometrie, vlastivědy (zeměpisu) a angličtiny. Veškeré úkoly najdete na Moodlu – geometrii v sekci MA5, vlastivědu v sekci Vl(Z)5.

V případě jakýchkoliv nejasností mě neváhejte kontaktovat na e-mailu: hyblova@zsnavybezku.cz

Přeji hezký a úspěšný předvíkendový den,

Markéta Hýblová

Procvičování AJ

Vážení rodiče, milí žáci,

pokud máte chuť posunout svou angličtinu dál, můžete k jejímu každodennímu procvičování využít aplikaci Duolingo, která je zdarma ke stažení v Google Play nebo App Storu.  Krátké kurzy jsou rozděleny do dovedností s krátkými lekcemi, které vám pomohou procvičovat čtení, psaní, poslech a mluvení.