Anglický jazyk

Milí sedmáci,

na Moodlu ​ode mě máte připravenou složku ​na angličtinu.
Všechny informace k úkolům najdete právě tam.
V kurzu už jste všichni zapsaní, stačí se tedy jen přihlásit na Moodle.
Prozatím se do kurzu přihlásí i skupina p. učitelky Pinčkové a bude plnit úkoly s námi.

Ať se daří!

Aneta Veselá

Dějepis, 7. tř.

Milí studenti, zasílám úkoly k dějepisu do 31.3.2020, po té zašlu další úkoly:

1. Přečtěte si z učebnice tyto kapitoly: První čeští králové, Kultura raného středověku, Společnost ve vrcholném a pozdním středověku (str. 50-60)
  2.  Udělejte zápis do sešitu podle zeleného odstavce za textem
  3. Vypracujte otázky za každou danou kapitolou

Vše zkontroluji po návratu do školy, děkuji a přeji hezké dny:), A.H.

18.3. Informace k dnešní výuce

Vážení rodiče a děti,

dnes nás čeká první zkušební den on-line výuky. Pro dnešek jsou pro Vás připravené materiály k výuce českého jazyka a matematiky – úkoly prosím splňte dnes. Od paní učitelky Holemé máte nachystány podklady pro přírodopis. Na tento předmět máte čas k vypracování týden. Podrobné informace k výuce jsou na Moodlu (klikněte na kolonku moodle v pravé části pod důležitými odkazy). Kliče k otevření jednotlivých předmětů jsem Vám včera zaslala emailem.

V případě jakýchkoliv nejasností mě neváhejte kontaktovat na emailu: vejlupkova@zsnavybezku.cz

Přeji hezký a úspěšný den,

Jitka Vejlupková