Děti vyrazí na (Mini) Jizerskou 50

Jste-li lyžaři, nebo uvažujete o tom, kdy a jak začít? Vězte, že shromažďujeme školní tým, který vyrazí 7. 2. 2020 na dětské závody v rámci Jizerské 50.

Máte-li o účast dětí na této sportovní akci zájem, potom je prosíme přihlašte do závodu. Odkaz je zde: https://jiz50.cz/proposition.front.race/detail/9. Uvedete li zároveň, že patří k týmu naší školy, budeme rádi. V současné době jednáme o společné autobusové dopravě na akci a zpět od naší školy. V nejmladší kategorii mohou na 300 m trať nastoupit naši prvňáci, nejstarší katogorie s 3km závodní tratí je pro ročníky 2007 – 2005.
Rozhodnete-li se zapojit, kontaktujte Tomáše Vágaie (vagai@zsnavybezku.cz).

Poděkování šéfkuchaři Robertu Sklenářovi

Děkujeme panu Robertu Sklenářovi za výtečné obědové menu, které připravil spolu s týmem kuchařek školy a jeho pravou rukou Michalem Nevtípilem.

Pan Sklenář věnoval přípravě jídla čtvrteční a páteční dopoledne.
Ve čtvrtek i v pátek žák osmé třídy Zakaria Dabdoub  pozoroval práci svého vzoru – pana Roberta Sklenáře.

Při jeho přípravě nám šéfkuchař Robert Sklenář ukázal, jak chutně a efektivně využít zajímavé suroviny.
Jídlo si všichni strávnici pochvalovali.